Важливі питання вирішуватимемо разом

репилевскийНаприкінці 2013 року в Каховському районі було створене громадське  об’єднання «Аграрний союз товаровиробників України».
Сьогодні гість редакції  його голова депутат районної ради, директор ДП ДГ «Каховське» Е.Репілевський.
– Едуарде Вікторовичу, розкажіть, будь-ласка, нашим читачам, які цілі та завдання ставить перед собою новостворений «Союз».
– Мета громадського об’єднання – захист прав сільгоспвиробників Каховщини на всіх рівнях влади. Не секрет, що у тих, хто працює  на землі, проблем вистачає,  в основному, через  недосконалість законодавчої бази. Самотужки вирішити їх практично неможливо. Не дивлячись на те, що у Каховському районі система  зрошення в цілому збережена, є ділянки, які потребують  заміни, реставрації чи відновлення. Хто повинен це  робити? Той,  хто  зрошує свої поля.  Це – немалі кошти.  А де  гарантії, що завтра ти будеш користуватися тим, у що  вклав свої кошти? І подібних  питань чимало.
Для того, щоб проблеми сільгоспвиробників розглянули, наприклад, у Верховній Раді, треба про них розповісти  і запропонувати шляхи їх  розв’язання. Схема нашої роботи проста: «район – область – держава». Адже ті, хто розробляють законопроекти, не завжди знають, як насправді  будуються відносини  на місцях. А товаровиробники, об’єднавши  свої зусилля, можуть зробити  дуже багато: це  і доглянута земля, і щедрі врожаї, і дешева сільгосппродукція, і наповнені бюджети, і забезпечена соціальна сфера.
Ми,  українці, – працелюбна і оптимістична нація. Давайте ж працювати не тільки на себе. Забудемо про «хату скраю» і тоді наша Україна стане  заможною, а разом з нею і наш народ.
Зі святом вас, дорогі мої земляки! Нехай Новий 2014 рік принесе здійснення всіх наших мрій і надій!

Дякуємо за відгук!