«Зелена команда» – лідер галузі

DSC_7098Минулого четверга ще відносно молода, але обґрунтовано амбітна каховська компанія «Грім Тім» провела в своєму царстві сучасних технологій та холодильних камер (а воно за масштабами ні в чому не поступається сочінському зимовому стадіону «Фішт») представницький семінар з питань співпраці у вирощуванні та зберіганні овочів. У цьому поважному зібранні взяли участь керівники та менеджери десятків відомих українських та голландських фірм як з виробництва дарів ланів, так й з реалізації насіння, добрив, засобів захисту рослин, новітніх систем зрошення тощо. Були серед численних учасників семінару й представники потужних аграрних компаній з Миколаївської, Одеської областей та Кримського регіону…

Присутніх тепло привітав генеральний директор ТОВ «Грін Тім» Йохан Боден. Він стисло і не без гумору розповів про історію створення своєї компанії, про послуги, які вона надає партнерам (передовсім закупівля за контрактами овочів, надійне їх зберігання у будь-якому строковому режимі і оперативна та якісна реалізація сільгосппродукції через розгалужену спеціалізовану торгівельну мережу як в Україні, так й в інших країнах), а також про головні принципи роботи «Зеленої команди», серед яких найвизначальніший – «Продавати тільки таку продукцію, котрою можна пишатися!»
Отож не випадково, зауважив Йохан Боден, що питома вага їх експортних поставок сільгосппродукції постійно зростає, як, власне, збільшується й обсяг її загальної реалізації. Наприклад, останнім часом «Грін Тім» успішно реалізує пакети української моркви в провідних овочевих магазинах Москви (Росія).
Конкретним шляхам співпраці ТОВ «Грін Тім» присвятив свій і цікавий, і пізнавальний виступ начальник відділу продаж компанії Євген Шоботенко. Він зазначив, що його фірма має досить значний виробничий потенціал, аби впевнено перемагати у непростій конкуренції на ринку бездоганного утримання та якісної реалізації аграрної продукції. Нині «Зелена команда» в спромозі одночасно зберігати 50 тисяч тонн різноманітних овочів та плодів. У спорудження новітнього холодильного господарства в Каховці компанія інвестувала 40 мільйонів доларів. Ще одна характерна цифра: в минулому році фірма «Грін Тім» довела обсяг експортних поставок до 8 тисяч тонн, а в поточному році цей показник суттєво збільшиться.
Важливо також підкреслити, що каховська компанія «Грін Тім» ввійшла не лише в число лідерів галузі, але й поступово, завдяки високому професіоналізму та ініціативності своєї команди, стала й визнаним бізнес-центром овочівництва на Півдні України, де аграрний загал визначає подальший шлях свого розвитку, проводить науково-практичні семінари та конференції, зміцнює та розширює суміжні партнерські зв’язки…
Є.Шоботенко також «озвучив» якісно новий підхід компанії до контрактної співпраці із овочевиробниками, який ефективніше заохочує їх до виробництва сільгосппродукції виключно вищого ґатунку.
Дуже важливо усвідомити, що «Грін Тім» – не просто овочесховище, це «п’ятизірковий готель» для якісних овочів. Професійний підхід «від поля – до упакованого продукту» базується на ретельному індивідуальному контролі продукції в кожній партії, що дозволяє відстежувати стан овочів на будь-якому етапі зберігання.
«Грін Тім» не просто закуповує овочі у фермерів, компанія заохочує сільгоспвиробників до довготривалої співпраці, до партнерства, і це є мотивацією для фермера вирощувати якісну продукцію, оскільки після збирання врожаю співробітництво не завершується.
Сучасні підходи в технологіях переробки, передпродажної підготовки та упаковки овочів в привабливі міні-упаковки дозволяє компанії «Грін Тім» експортувати значні обсяги овочів в такі мегаполіси, як Москва і Санкт-Петербург. До речі, в Росії наші овочі користуються не меншим, а навіть більшим попитом, ніж імпортні овочі із Голландії, Німеччини, Польщі, Ізраїлю.
Для якісного зберігання овочів компанія налагодила власне виробництво високоякісних дерев’яних ящиків та контейнерів. Обсяг виробництва – 500 коробів на добу. Короби використовуються як для зберігання продукції у власному овочесховищі, так і для продажу в Україні, а також експортуються на ринки Росії, Ізраїлю, Грузії, Об’єднаних Арабських Еміратів.
Окрім послуг по зберіганню, переробці та упаковці овочів, компанія «Грін Тім» прагне створити на базі свого просторого сучасного офісу єдиний Центр з обслуговування сільгоспвиробників. У будівлі офісу розмістились представництва відомих фірм-постачальників, що дозволяє фермерам оптимізувати витрати часу та отримати повний комплект послуг в одному місці.
Пленарна частина семінару завершилася врученням почесних дипломів і цінних подарунків найбільш активним та успішним агропартнерам компанії і жвавим обміном думками та пропозиціями присутніх, спрямованими передовсім на суттєве поліпшення справи, якою всі вони не перший рік ретельно займаються. Особливо серйозне враження залишилось від організованої в рамках семінару виставки овочевої продукції і агробізнесових матеріалів та послуг. Мимоволі подумалось, що на наших очах впевнено утверджується приклад вдумливого агробізнесу, заснованого на взаємовигідній співпраці «Грім Тім» з фермерами, для створення та просування бренду «Якісні херсонські овочі» на світові ринки.
Валерій РУДЕНКО,
Жанна КИСЕЛЬОВА.

Дякуємо за відгук!