Голосуємо за пам’ятки Херсонщини!

Наприкінці минулого року стартував проект «Найкращі пам’ятки України – обрані народом», в якому взяли участь 9 пам’яток Херсонщини, а саме: острів Джарилгач; Асканія-Нова; Арабатська стрілка; Олешківські піски; Садиба Трубецького; Фрегат; пам’ятник Потьомкіну; Херсонська фортеця; «Легендарна тачанка».
Даний проект створено з метою привернути увагу та інтерес до історичних пам’яток, а також до об’єктів архітектури та природного надбання всієї України. Голосування проводиться на обласному рівні. За результатами онлайн-голосування чотири пам’ятки з кожної області, які набрали найбільшу кількість голосів, будуть відібранні для участі в загальноукраїнському голосуванні на другому етапі проекту. Вибір десятки найкращих пам’яток нашої держави відбудеться шляхом загальнонародного голосування.
На сьогоднішній день дуже багато пам’яток потребують уваги та утримання їх в належному вигляді, для збереження цих унікальних об’єктів на нашій планеті. Кожен пам’ятник архітектури та природи несе в собі частинку багатої історії нашої держави. Важливо, щоб ми не лише самі милувалися надбаннями культури та архітектури, але й з гордістю могли показувати їх гостям України.
Управління туризму і курортів обласної державної адміністрації запрошує всіх небайдужих мешканців Херсонщини віддати свій голос за представлені об’єкти від нашого регіону, і тим самим допомогти їм потрапити в ТОП-10 найкращих пам’яток України. Проголосувати можна за посиланням: 10ukraine.com.ua. На сьогодні лідером голосування за пам’ятки Херсонської області є острів Джарилгач.

Дякуємо за відгук!