Відкриття сезону

IMG_3067Каховка – прекрасне місто, що знаходиться на березі Дніпра – річки, що відіграє не останню роль у житті нашого міста. Дуже актульним видом спорту для нас має бути веслування та вітрильний спорт, усе начебто створене для цього.
21 квітня на човновій станції відбулося відкриття сезону каховської секції з веслування. У цей весняний день тренер Сергій Клименко зібрав своїх вихованців та їх батьків на урочисту подію. Перед присутніми виступив тренер з веслування на байдарках Вищого училища фізичної культури Херсона Сергій Афанасьєв. Він розповів про користь водних видів спорту, можливості для дітей, которі бажають вступити до їх навчального закладу та наголосив, що Каховка завжди славилася своїми веслярами, тому вони мають бажання підтримати дітей та планують привезти декілька човнів. Після гостя слово взяв Сергій Леонідович, котрий закликав батьків не лишатися осторонь і допомагати секції у розвитку (наприклад, виділити трохи часу та прийти попрацювати над зведенням літнього душу).
Силами тренера та його вихованців все більше човнів повертається на воду, ось і зараз на березі на кріпленнях лежить свіжопофарбована «академічка», чекаючи свого часу.
Влітку, окрім веслування, плануються навчання  дітей плаванню, адже дуже дивно, що багато юних каховчан не вміє цього робити. Тож усі бажаючі зможуть доєднатися до тренувань кожної суботи о 10 годині ранку, починаючи з 1 червня. А хто хоче займатися веслуванням – на секцію запрошують уже зараз по понеділках, середах та п’ятницях о 15.30.
Іван Клименко.

Дякуємо за відгук!