Визначено переможців акції «Найкраща писанка»

коллажЗавдяки вам, наші шановні читачі, визначено переможців конкурсу «Найкраща писанка», яку вже традиційно провела «Каховська зоря» напередодні Великодніх свят. Найбільша кількість СМС прийшли з номерами 7, 8 та 11.
Незвичайні «шоколадні писанки» стали не тільки переможцями конкурсу «Каховської зорі», а й однією з родзинок традиційної Великодньої виставки у Каховській спеціалізованій загальноосвітній школі №2. Як розповіла нам матуся третьокласника Андрійка Орлова Ольга, їм з сином чимало довелося потрудитися, щоб отак креативно декорувати цю смачну трієчку на блюдці, яке теж з шоколаду! Взагалі, всі прикраси цих яєчок – їстівні, солодкі, а найкрупніші деталі виконані зі згущеного молока, теж виробленого у Орлових дома. За словами Ольги, найскладніше було створити червоно-синє яєчко, адже воно – ажурне! Візерунки і літери «ХВ» всередині вирізьблені тонкою голочкою.
На ІІ місці – по-весняному весело розфарбована  писанка третьокласниці  СЗОШ №2 Юлії Д’якової. Дівчинка відразу ж по закінченні Пасхальних вихідних із подружками завітала до редакції, щоби показати свою поробку та передати всім великодні вітання.
ІІІ місце посіла робота №11 – яйця, оздоблені за допомогою бісероплетіння, чим у вільний час залюбки займається Зінаїда Миколаївна Земляк. А щоб ця краса могла зберігатися довго, жінка підготовлює яєчка особливим чином: роблячи два маленьких отвори у сирому яйці, замінює його вміст на рідкий гіпс, який застигає всередині шкаралупи, придаючи їй міцність. А вже потім обплітає чудовими бісерними візерунками.
Особливим призом «Каховська зоря» хоче нагородити й весь учнівський і педагогічний колектив СЗОШ №2, адже саме представники цієї школи запропонували на наш конкурс найбільше писанок і, навіть, цілі великодні композиції (до речі, завдяки тому, що в цій школі також традиційно напередодні Пасхальних свят відбувається своя прекрасна Великодня виставка). Вітаємо переможців і запрошуємо до нашої редакції у понеділок, 19 травня, о 14.00 для отримання нагород від «Каховської зорі».

Дякуємо за відгук!