Обери своє майбутнє

DSC_736515 травня Каховський професійний аграрний ліцей відчинив двері для учнів чотирнадцяти шкіл району, що приїхали ознайомитися з одним із провідних професійно-технічних закладів Каховщини, заснованим в 1930 році.

Гостей захопила презентація-виставка про діяльність ліцею, екскурсія спеціалізованими аудиторіями навчального закладу, де на них чекали висококваліфіковані майстри та викладачі. Спілкуючись із абітурієнтами, вони розповідали про майбутні професії, роз’яснювали правила вступу, давали поради щодо можливого навчання.
«Сьогодні ви завітали до навчального закладу, який надає не лише якісні освітні послуги, але й професії, затребувані на сучасному ринку, відкриваючи перед випускниками широкі перспективи. Я радий вас усіх бачити тут, і сподіваюся, що ви зробите правильний вибір», – звернувся до гостей Сергій Васильович Ходос, директор Каховського аграрного ліцею.
В ліцеї ведеться постійна робота з поліпшення умов навчання та побуту учнів. За останній рік керівництву вдалося обладнати сучасний тренажерний зал, модернізувати комп’ютерний клас та комп’ютерну лабораторію, в гуртожитку та навчальних аудиторіях надається цілодобовий доступ до мережі інтернет. До існуючих спеціальностей: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «В»), слюсар-ремонтник 2, 3 розряду, конторський службовець (бухгалтерія), оператор комп’ютерного набору, в найближчому майбутньому буде додано нову – оператор з обслуговування та ремонту дощувальних машин та систем крапельного зрошення. Крім цього, ліцей забезпечує учнів комфортним гуртожитком, харчуванням та стипендією. На навчання приймаються випускники 9, 11 класів, а для вступу не потрібно здавати ЗНО.
Голова Каховської районної ради Микола Крупін поділився з майбутніми абітурієнтами враженнями про те, які переваги дає навчання в КПАЛ та яким чином вибір професії та місця навчання впливає на майбутнє, наголосивши на пріоритеті спеціальностей для району та Херсонської області в цілому, які здобуває молодь у даному закладі.
Тож двері Каховського професійного аграрного ліцею завжди відкриті для тих, хто мріє пов‘язати своє майбутнє з сільським господарством.
Сергій МАКОГОН.

Дякуємо за відгук!