Моя спортивна сім‘я!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAБатьків і педагогів сьогодні надзвичайно хвилює питання, як допомогти малюкам стати здоровими, сильними, витривалими, адже, на жаль, рівень дитячої захворюваності в нашій країні дедалі зростає.

Переконати своїх дітей, що гарне здоров’я цілком залежить від спортивної підготовки, вирішили батьки вихованців середньої групи «Сонечко» дитячого садка №8 «Іскорка» і провели спортивне свято «Моя спортивна сім‘я». У змагання взяли участь родини Баранових, Осінніх, Горстки.
Розпочали змагання з конкурсу привітань: команди  «Сімейка», «Веселка». «Рваний кед»  представили своїх учасників, дружно промовляючи девіз. Щоб розважити та зацікавити учасників різними завданнями та іграми, на змагання завітали веселі клоуни. Дружно й весело пройшли конкурси «Сороконіжка», «Утримай рівновагу», «Пострибай», «Спритна пара» та інші. Скільки запалу, старання, емоцій проявляли і діти, і батьки, і глядачі.
І ось очікувана мить: ІІІ місце посіла родина Баранових, ІІ – родина Горстки, а переможцем стала родина Осінніх (на фото ліворуч). Усі діти були нагороджені подарунками і медалями, а батьки – грамотами. Свято вдалося й залишить незабутнє враження у дітей і батьків, а головне – батьки на власному прикладі довели своїм дітям, що спорт – це здоров’я.
Адміністрація дитячого садка «Іскорка».

Дякуємо за відгук!