Ваш надійний друг і порадник!

киселеваЗа щоденними клопотами, малими і великими тривогами, загальносуспільними подіями і перетвореннями промайнув непомітно цілий рік. Через два місяці 2014-й рік стане вже минулим. Та назавжди він, як і всі попередні роки, закарбований в друкованому слові у редакційних архівах. Події міста, району, області, країни несла своїм читачам наша «Зоря». Змінюється країна – змінюється і газета. Свобода слова тепер для зорян не порожній звук. Ми намагаємося говорити правду, обговорюємо проблеми, піднімаємо питання, які потребують негайного вирішення.

Газета відкрита для тих, хто хоче донести свою думку до громади.

«Каховська зоря» розпочала передплату на 2015 рік. Для своїх вірних друзів і постійних читачів вона, як завжди, доступна. Річна ціна на передплату незмінна ось вже четвертий рік поспіль. 108 гривень – і «Каховська зоря», єдина офіційна газета Каховщини, щочетверга приноситиме у ваш дім найсвіжіші новини. Обравши «Каховську зорю», ви допомагаєте своїй країні та її громадянам, бо наша газета сумлінний платник податків. Ваші кошти, вкладені в «Зорю», повертаються до бюджету країни та міста, даючи пенсіонерам – пенсію, незахищеним верствам населення – субсидії, дітям – безкоштовне харчування… А передплативши її відразу на рік, ви автоматично стаєте учасником новорічної акції «Безкоштовне привітання» (потрібно лише занести до редакції ксерокопію квитанції про передплату).

Які б складні не були проблеми, про них потрібно говорити. Ви – нам, ми – громаді. Тільки разом можна знайти вихід і правильний шлях до вирішення і врегулювання ситуацій, що турбують конкретно вас і суспільство взагалі.

Пам’ятайте! «Каховська зоря» – ваш надійний друг і порадник. Разом нам під силу все. Ми працюємо для вас, шановні наші читачі і передплатники! Для вас ми робимо газету сучасною, яскравою і насиченою. Але тільки разом з вами ми зможемо зробити її ще цікавішою, тож пишіть нам, дзвоніть, розповідайте і приходьте.

Ми чекаємо на вас і завжди вам раді.

Жанна КИСЕЛЬОВА, головний редактор газети «Каховська зоря».

Дякуємо за відгук!