Непроглядна темінь Каховки

Ось вже й листопад настав, традиційно Україна перейшла на зимовий час, а тому й місто тепер набагато раніше занурюється у темряву. Саме так, повну, непроглядну темінь, бо ситуація з освітленням вулиць в Каховці доволі проблемна.

Мій шлях з роботи додому пролягає майже через усе місто, і я часто звертаю увагу на те, чи працюють ліхтарі, звідки падає світло на вулиці Каховки. Дуже сумно бачити поодинокі вогники уздовж вулиці, на якій їх має бути у три або чотири рази більше: так, на вул. Свердлова, від міської поліклініки і до вул.Пушкіна працює лише три ліхтарі з одного боку дороги. В центрі міста ситуація, здається, непогана, але варто відійти на 100 метрів від нього, щоб знову зануритись у повну темінь: біля кінотеатру ім.Блюхера, музею, на набережній – світла майже немає. Про центр Свєтлово годі й казати – там вулиця освітлюється лише з вікон житлових будинків та МПК «Меліоратор». Навіть вул. К.Лібкнехта, перша вулиця, яку бачить людина, що приїжджає до Каховки, освітлюється лише з одного боку, а це може стати причиною ДТП. І часто й густо таки вони стаються. Іноді й з летальним фіналом.

Дуже хочеться, щоб наше місто сяяло нічним світлом ліхтарів, а каховчани виходили на вулиці прогулятися увечері без остраху запнутись у темряві…

Каховчанин Олексій Воронін.

One thought on “Непроглядна темінь Каховки

  • 10.11.2014 о 12:51
    Permalink

    Я йду на роботу в 4 ранку уже не горить ні один ліхтар! це жах!!!

    Відповідь

Дякуємо за відгук!