Народ і армія єдині!

Мабуть, то дуже символічно, що дві дати зійшлися майже разом – 5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера, а 6 грудня Україна віншує свої Збройні сили. Сьогодні вони нерозривні, живуть і діють, як невід’ємна частина один одного. Воїни зі зброєю в руках захищають свою країну, а, значить, і кожного її громадянина, а волонтери захищають їх із тилу, забезпечуючи воїнів найнеобхіднішим, нерідко рятуючи у прямому сенсі слова, передаючи їм бронежилети, каски, іншу амуніцію.

Ще рік тому волонтерський рух в Каховці був досить незначним – окремі, небайдужі до долі інших, особистості й невеличкі організації опікувалися, здебільшого, долею важкохворих дітей, найбідніших верств населення… Так само, як і наша армія ще рік тому була зовсім небоєздатною… А сьогодні саме на них – наших воїнах і наших волонтерах – тримається наша країна! І це – не просто красиві слова. Сьогодні це – реальність.

Тож не може не перемогти й не розквітнути така держава, в якій люди вміють не шкодувати своїх сил, здоров’я і навіть життя заради захисту інших. Тож зі святом вас, всі наші захисники – мирні й військові; всі ті, хто вірить у братерство й взаємодопомогу, мужність і самопожертву. Завдяки вам у нашу сучасність повертаються ці вічні загальнолюдські моральні цінності. Миру всім нам!

Дякуємо за відгук!