Корупції – ні!

Каховською міжрайонною прокуратурою протягом 2014 року проведено перевірки дотримання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в органах місцевого самоврядування.

За результатами перевірок виявлено ряд порушень, а саме: вимог фінансового контролю посадовими особами, не повідомлення про наявність конфлікту інтересів, порушення обмежень щодо сумісництва державної служби з іншою оплачуваною діяльністю, а також відсутність належної попереджувально-профілактичної роботи в діяльності службових та посадових осіб Розо-Люксембурзьської, Коробківської, Дмитрівської, Червоноперекопської сільських рад, Каховської районної ради.

За результатами перевірок Каховською міжрайонною прокуратурою внесено 4 подання про усунення порушень вимог діючого законодавства та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності.

Також, міжрайонною прокуратурою за результатами перевірок складено 2 протоколи про адміністративні корупційні правопорушення та матеріали за двома перевірками направленні до УБОЗ УМВС України в Херсонській області за якими також складено 2 протоколи про адміністративні корупційні правопорушення. За результатами розгляду протоколів Каховським міськрайонним судом правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено стягнення у вигляді штрафів.

Окрім цього, протягом минулого року працівники міжрайонної прокуратури взяли участь у судовому розгляді 4 справ за протоколами, складеними УБОЗ УМВС України у Херсонській області, стосовно головного спеціаліста Каховської районної ради з юридичних питань за ст. 172-4 КУпАП та начальника Управління Держземагентства у Каховському районі за ст. 172-7 КУпАП.

За результатами розгляду правопорушників притягнуто до відповідальності із накладенням стягнення у вигляді штрафу, судові рішення набули чинності.
Разом з тим, протягом року міжрайонною прокуратурою направлено до Каховського міськрайонного суду 4 обвинувальні акти за ознаками корупції. За результатами судового розгляду у 2-х провадженнях судом винесені обвинувачувальні вироки, які набрали законної сили, ще по 2-м провадженням судовий розгляд триває.

Євген Подоляк, Каховський міжрайонний прокурор.

Дякуємо за відгук!