У Каховському районі створили мобільну групу оперативного реагування

Районну мобільну групу для оперативного реагування на ліквідацію наслідків можливих надзвичайних ситуацій, у тому числі техногенного характеру створено в Каховському районі. Відповідним розпорядженням голови районної державної адміністрації затверджено порядок функціонування  районної мобільної групи  та її склад.

До складу районної мобільної групи для оперативного реагування на ліквідацію наслідків можливих надзвичайних ситуацій, у тому числі техногенного характеру, залучено сили і засоби 7 установ та організацій.  Зоною відповідальності районної мобільної групи визначено територію району, керівником групи – начальник Каховського РВ УДСНС України в Херсонській області . Чергування  сил і засобів районної мобільної групи здійснюється в цілодобовому режимі в місцях постійної дислокації.

З метою своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації нещодавно затверджено також склад районного штабу цивільного захисту щодо забезпечення нормальних умов життєдіяльності населення, який очолив голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков . 06 лютого 2015 року планується проведення засідання районного штабу цивільного захисту щодо забезпечення нормальних умов життєдіяльності населення та своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації.

КРДА.

Дякуємо за відгук!