Зустріч воїнів-інтернаціоналістів у день Стрітення

традиційно відбувається у Каховці на честь річниці виводу контингенту радянських військ з Афганістану у 1989 році. Ця дата Указом Президента України з 2004 року відзначається як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Сьогодні воїни-інтернаціоналісти міста й району зібралися на поминальній панахиді у Свято-Покровському кафедральному соборі, після чого рушили до пам’ятного знаку в Алеї Слави каховської набережної.
У виступах керівництва міста й району та громадських організацій лунали слова про те, що героїчні й трагічні сторінки цих воєн ніколи не мають бути забуті, а також – надії на те, що сьогоднішній день увійде в історію й як день зупинення кровопролиття на рідній україській землі. Після хвилини мовчання та покладання квітів присутні зробили фото на пам’ять.
Двома днями раніше урочистості з цього ж приводу пройшли у залі Каховської школи мистецтв, де також відбулася презентація щойно виданої книги спогадів каховських воїнів-інтернаціоналістів.
Докладніше тему читайте у №8 “Каховської зорі”, який вийде 19 лютого.

Ирина Сошникова

родилась - г. Каховка, -.2.03.1972. Образование - высшее, Коломенский педагогический институт (Россия) - 1989-1994. Работа в "Каховській зорі" - с 2007г., редактор отдела гуманитарных вопросов.

Дякуємо за відгук!