Події, що пробудили Україну від сну!

Сьогодні Каховка відзначила роковини трагічних подій Революції Гідності у Києві, коли в результаті снайперських розстрілів із життя пішло 106 учасників Майдану.

До організації кількох заходів долучилися волонтери, активісти громадського руху, працівники культури, влада міста й району.

Уже по обіді на площі перед РБК ім. Фрунзе замайоріли прапори, почали розгортатися намети, польова кухня, виставки дитячого малюнку. Антураж, створений членами обласної організації Правого Сектору, нагадував київський Майдан часів зимового протистояння. Щирі слова, пісні, панахида по загиблим підсилювали відчуття минулорічної атмосфери.

У залі Будинку культури ім.Фрунзе о сімнадцятій годині розпочався вечір-реквієм – з хвилиною мовчання, спогадами і свічками, проникливими словами і піснями, що несли всім присутнім водночас тугу і гордість, сум і надію на краще майбуття України. На сцену запрошувалися наші земляки, що рік тому були учасниками Майдану у столиці нашої країни, волонтери, які допомагають сьогодні українській армії та солдати з АТО, котрі в ці дні знаходяться у відпустці: Олександр Буряк і Ілля Долматов. Іллю запросили на сцену з мамою Світланою, якій колишній воїн-інтернаціоналіст, а сьогодні теж активний волонтер і батько військовослужбовця Олександр Назарук вручив квіти на знак глибокої шани до усіх солдатських матерів. А сам Ілля покликав на сцену свого товариша, луганчанина, котрий служить із ним пліч-о-пліч у Пісках.

А у фойє Будинку культури кожен бажаючий зміг долучитися до символічного плетіння маскувальної сітки, яка незабаром відправиться в зону бойових дій.

Завершальним акордом цього дня став флеш-моб: із запалених свічок молодь міста зобразила контур Державного гербу – Тризубу Київської Русі, який тепер набув особливого значення, як символ боротьби за гідність громадян, прагнення до волі і справжньої незалежності, як потяг до загальноєвропейської сім’ї народів.

DSC_4560DSC_4561DSC_4576DSC_4598DSC_4603DSC_4606DSC_4609DSC_4618DSC_4622DSC_4632DSC_4638DSC_4652

Дякуємо за відгук!