“Самопоміч” – Каховці

20 травня стало вельми насиченим днем в роботі громадського об’єднання “Самопоміч” у Каховці. Так, у залі засідань міськвиконкому відбулася мотиваційна зустріч громадськості Каховки з менеджером проектів з регіонального розвитку, керівником напрямку «Промоції здорового способу життя» молодим львів’янином Олексієм Кучеренком. Після розповіді Олексія про головні напрямки діяльності його группи (розвиток спорту, пропагування здорового способу життя, роботу з дітьми, молоддю, пенсіонерами у Львові) відбувся діалог з присутніми, в ході якого представники каховського спортивного загалу, тренери, функціонери в галузі молодіжної політики та спорту, міський голова О.Карасевич також ділилися своїм досвідом, ставили питання, радилися щодо вирішення конкретних завдань у справі пропагування здорового способу життя й розвитку спорту в нашій громаді.

Там же було представлено ініціативну групу ГО “Самопоміч” у Каховці. Її керівник Галина Гондарева розповіла, що метою їхньої діяльності в нашому місті є сприяння самоорганізації мешканців, підвищення їхньої громадської активності та суспільної захищеності. На сьогодні основними напрямками діяльності місцевої ініціативної групи є соціальний захист, освітні проекти, здоровий спосіб життя, допомога Українській армії, благоустрій і комфортне життя каховчан. Для мешканців міста відкрита громадська приймальня, в якій можна отримати безкоштовні юридичні послуги, консультації з надання субсидій. Також активісти допоможуть в організації ОСББ. Громадська приймальня знаходиться в м.Каховка за адресою: вул.К.Лібкнехта, 122. Тел.- 5-55-45, +380992432480.

Того ж дня навчання ініціативної групи «Самопоміч» у Каховці проводив голова Всеукраїнської громадської організації “Об’єднання “Самопоміч” Юрій Огоновський. На прикладі добрих справ львівських колег вчилися бути корисними, організовувати освітні, соціальні, комунальні та інші програми, які беззаперечно роблять життя громадян більш змістовним і захищеним.

Ирина Сошникова

родилась - г. Каховка, -.2.03.1972. Образование - высшее, Коломенский педагогический институт (Россия) - 1989-1994. Работа в "Каховській зорі" - с 2007г., редактор отдела гуманитарных вопросов.

Дякуємо за відгук!