Допоможемо лікарю здолати тяжку хворобу

Мабуть, немає у нашому містечку та й в усьому нашому районі такої людни, яка б не знала Пененка Володимира Григоровича. Наш «Добрий доктор Айболіт» – так ми його тепло називаємо між собою. Знаючи, що він на прийомі, пацієнти вибудовують великі черги, тому що він надає не тільки кваліфіковану медичну допомогу, але й лікує добрим словом та щирим серцем. Посмішка завжди сяє на його обличчі. Але хвороба не минає нікого. Не обійшла стороною вона й Володимира Григоровича…

Зараз він знаходиться у важкому стані в реанімаційному відділенні м. Херсон. На день його лікування витрачаються великі суми (близько 5-6 тис. грн). Незважаючи на те, що приймаються всі міри, збираються кошти, купуються дорогі ліки, хвороба відступає дуже повільно. Ми дуже сподіваємося, що люди відгукнуться та допоможуть нам повернути нашого улюбленого лікаря.

Велика подяка всім тим, хто не залишився байдужим і вже відгукнувся.

В реєстратурі дорослої поліклініки, що на вул.Свердлова, організована скриня допомоги. Сподіваємося на ваші розуміння иа допомогу. Щиро дякуємо!

Колектив Каховського районного центру медико-санітарної допомоги.

Ирина Сошникова

родилась - г. Каховка, -.2.03.1972. Образование - высшее, Коломенский педагогический институт (Россия) - 1989-1994. Работа в "Каховській зорі" - с 2007г., редактор отдела гуманитарных вопросов.

4 thoughts on “Допоможемо лікарю здолати тяжку хворобу

 • 21.05.2015 о 19:22
  Permalink

  А вот что нам уже написала неравнодушная каховчанка Lyudmila Bezyazychnaya: “Я думаю, что нужно больше установить шкатулок, например в магазинах, аптеках, люди кто может это организовать??? Помогите пожалуйста”. Может, кто-то имеет идеи по этому поводу? ведь правда. не каждый дойдет до поликлиники. может, волонтеры выйдут на связь с медиками и помогут им в сборе? ведь и правда, – каждый день дорог…

  Відповідь
 • 24.05.2015 о 16:25
  Permalink

  Самый прекрасный врач, я ему очень благодарная….Дай Бог ему выздороветь и набраться сил и терпения…

  Відповідь
 • 30.05.2015 о 19:38
  Permalink

  Самый добрый, прекрасный врач, к которому действительно можно было обратиться за помощью…))) Выздоравливайте поскорей..))) Как врача, обожаю Вас..)))

  Відповідь

Дякуємо за відгук!