У кожного своя правда

У липні цього року Верховна Рада України ухвалила Закон «Про місцеві вибори», які відбудуться 25 жовтня. А 5 вересня вже стартує передвиборча кампанія-2015, свідками, а можливо й учасниками якої станемо і ми з вами. Це будуть досить таки жорсткі політичні перегони, бо зміст публікацій від їх майбутніх учасників, які ви читаєте останнім часом на сторінках «Каховської зорі», говорять самі за себе…

Відразу оговорюсь, що редакція не завжди поділяє думку авторів публікацій. Але, Закон України «Про доступ до публічної інформації», яким у своїй діяльності керується наше видання, не припускає відмову у наданні інформаційних послуг усім, хто висловив бажання виступити на сторінках газети. З кожним кандидатом чи представником тієї чи іншої політичної сили «Каховська зоря» підписує договір, згідно якого відповідальність за достовірність інформації несуть ті, хто її надає.

Якщо конкретніше – то в нашому випадку це автори публікацій, чиї прізвища та імена завжди стоять під їхніми статтями.
Маю надію, що наші читачі з розумінням поставляться до іноді суперечливої за змістом інформації, яку подає газета. Там, де починається політика, немає правих чи винних, якщо нам говорять правду, то, не обов’язково що всю. Один і той же факт можна подати з різних точок зору, але це точка зору того, хто вам про нього говорить. Аналізуйте, співставляйте, порівнюйте, оцінюйте людей по справах, а не обіцянках і, врешті-решт, робіть правильні висновки.

Жанна КИСЕЛЬОВА, головний редактор газети «Каховська зоря».

Дякуємо за відгук!