Фестиваль писанки чекає на тебе!

З 9 по 19 квітня у  Києві на  Софійській  площі пройде фестиваль писанки “Богиня-Берегиня”.
Для тих, хто має бажання взяти участь у ньому, оргкомітет фестивалю пропонує представити свої роботи у наступних конкурсах:
«Народна писанка» у номінаціях «Традиційна» та «Сучасна»;  «Великодня паска»;  «Писанка від майстра»; Майстер-клас від народних майстрів «Розпиши писанку на Софійській площі»; конкурс малюнку «Свято Великодня».

Учасниками фестивалю можуть бути представлені як колективні, так і індивідуальні роботи.
Експонати передаються оргкомітету фестивалю у користування. Після закінчення виставки роботи, які мають етнографічну або художню цінність, передаються у фонд «Турбота Святого Миколая», а також місту-переможцю. Усі учасники передають до оргкомітету готові роботи до 1 квітня 2016 року. Роботи повинні бути упаковані в спеціальні коробки або лотки.

Кожна робота має бути розписана символами Богинь-Берегинь та підписана номерним знаком.

УВАГА! До робіт обов’язково необхідно подати заявку з повним переліком усіх учасників, у відповідності з номерним знаком. Інформація про кожного з учасників: ПІБ та  вік автора роботи, місто проживання, мобільний телефон. На заявці має бути вказаний індекс населеного пункту, який відповідатиме індексу, вказаному на роботах.

Роботи надсилати за адресою: відділення “Нової пошти” № 73, отримувач – Волошина Ольга (050-202-84-83), Яткевич Юлія (097-140-78-32), або особисто доставити за адресою: м. Київ, Георгіївський провулок, 9.

Про відправлення робіт обов’язково повідомте оргкомітет фестивалю за номером (044) 278-44-83.
До участі в конкурсі приймаються малюнки формату А4, А3. Роботи надсилайте за адресою: відділення “Нової пошти” № 73, отримувач – Волошина Ольга (050-202-84-83),  або особисто доставляйте за адресою: м. Київ, Георгіївський провулок, 9.

Призовий фонд проекту – 50 000 грн.

pysanka.folkukraine.com/about/principle/

Дякуємо за відгук!