На Херсонщині створено п’ять нових прокуратур

На виконання Закону України «Про прокуратуру» з 15 грудня 2015 року на Херсонщині розпочали свою роботу 5 новостворених місцевих прокуратур.  Наказом Генерального прокурора України за результатами відкритого конкурсу призначено керівника Каховської місцевої прокуратури С’єдіна Дмитра Володимировича.

Відповідно до вимог чинного законодавства територіальна юрисдикція Каховської місцевої прокуратури розповсюджується на відповідній території, а саме: Великолепетиський, Верхньорогачицький, Горностаївський, Іванівський, Каховський, Нижньосірогозький райони та м.Каховка.
Також повідомляємо, що відповідно до ст. 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації» органи прокуратури являються розпорядниками інформації, яка знаходиться у їхньому володінні.

Згідно ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою).

Крім того, відповідно до ст.1 Закону України «Про звернення громадян» громадяни України мають право звернутися до органів прокуратури із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Відповідно до ст.5 Закону України «Про звернення громадян» письмове звернення надсилається поштою або подається громадянином до органів прокуратури особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).
На підставі викладеного повідомляємо, що в Каховській місцевій прокуратурі діє електронна адреса для спрямовання електронних звернень та запитів на інформацію khprok@pho.gov.ua.

Також в місцевій прокуратурі діють телефони «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ», а саме:
–  для мешканців Великопетиського та Верхньорогачицького районів – (05543) 2-2-50-78;
– для мешканців Нижньосірогозького та Іванівського районів  (055-40) 2-15-95;
–  для мешканців Горностаївського району (05544)  4-13-77;
–  або безпосередньо в м. Каховка ( 055-36) 2-09-55.

Також відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» місцевий прокурор проводить особистий прийом громадян щосереди в приміщенні прокуратури за адресою: м. Каховка, вул. Леніна,18.

Також проводить виїзні прийоми громадян згідно з затвердженим графіком, а саме:
– Любимівська селищна рада Каховського району – 4 лютого –  з 10.00 до 12.00;
– Малолепетиська сільська рада Великолепетиського району – 11 лютого з 10.00 до 12.00;
– Первомаївська сільська рада Верхньорогачицького району – 11 лютого з 13.30 до 15.00;
– Нижньоторгаївська сільська рада Нижньосірогозького району -10 березня з 10 до 12 години;
– Трохимівська сільська рада Іванівського району – 10 березня з 13.30 до 15.00 години;
– Каїрська сільська рада Горностаївського району – 22березня з 10до 12 години.

Дмитро С’ЄДІН, Каховський  місцевий прокурор, молодший радник юстиції.   

Дякуємо за відгук!