Проект “Каховська тачанка” добігає кінця

Ось і настав час «Каховській тачанці» – великому волонтерському проекту нашого земляка з активною громадянською позицією Андрія Калова – відправлятися до місця призначення своєї нової служби: до розвідників-морпіхів 131-го окремого батальйону в зону АТО.
Починаючи з січня, ми намагалися детально знайомити читачів з ідеєю цього проекту та ходом робіт з перетворення тендітної невеличкої фермерської вантажівочки з Данії на захищену броньовану автівку для потреб військовослужбовців, що знаходяться у зоні бойових дій. Чимало небайдужих людей надали свою допомогу в цій шляхетній безкорисній справі. Про їхні внески та про передачу «Каховської тачанки» солдатам Українських Збройних сил докладніше читайте у наступних номерах «Каховської зорі». А тим часом, на початку цього тижня А.Калов власноруч випробовував «тачанку» на ходу: між іншим, завітавши зі своєрідним патріотичним флешмобом до старшокласників Каховських ЗОШ №3 та гімназії, покатав бажаючих біля їхніх навчальних закладів; поспілкувався з військовослужбовцями, котрі базуються під Петропавлівкою та якраз приїхали провідати свого товариша, якого нещодавно прооперували в Каховській ЦРБ. Спілкування виявилося цікавим і досить символічним.DSC_9568№3_n

DSC_9593

Ирина Сошникова

родилась - г. Каховка, -.2.03.1972. Образование - высшее, Коломенский педагогический институт (Россия) - 1989-1994. Работа в "Каховській зорі" - с 2007г., редактор отдела гуманитарных вопросов.

Дякуємо за відгук!