ЯК В «ОЛЕНЦІ» ЗИМУ ПРОВОДЖАЛИ – КРАСУНЮ ВЕСНУ ЗУСТРІЧАЛИ

Природа прокидається після зимового сну, все яскравіше та тепліше пригріває сонечко. Ось вона, довгоочікувана весна! Вже стало традицією на початку весни в я/с «Оленка» проводити День відкритих дверей.

Кожен бажаючий з батьків міг відвідати будь-яку групу садочка, подивитися, чим займаються дітки, як проходять заняття.
Зранку в музичній залі нас чекала практичний психолог Стадник Людмила Василівна. Вона провела для батьків тренінг на тему: «Як любити свою дитину». Нам було запропоновано написати, чому ми вважаємо себе найкращими батьками для своєї дитини, вигадати емблему своєї сім’ї, розказати про неї, а також написати, якою ми б хотіли бачити свою дитину у майбутньому.

Далі психолог розповіла, що найкраще виховувати свою дитину демократичним способом, спілкуватися з нею, пояснювати, давати право власного вибору. Ми із задоволенням відповідали на питання і спілкувалися один з одним. І дуже радує те, що майже всі батьки хочуть виховати у своїй дитині доброту, чесність, милосердя, любов і повагу до інших людей.

Після тренінгу нас запросили до своїх груп. У ясельній групі «Курчатко» золоті і талановиті вихователі (Срібна Віра Василівна та Перфільєва Галина Миколаївна) вчили наших діточок, як правильно малювати сонечко, тримати пензлика. Дітки демонстрували нам, як у свої 2,5 роки вони вміють читати слова за карточками Глена Домана.

Окремо хочеться поділитися тим, яка атмосфера у групі. Дітки одразу обліпили нас, як курчата (хоча ми для них чужі батьки), обіймали, цілували, вірші читали, пісні співали, їсти і пити з іграшкового посуду носили, ділилися своїми іграшками, кликали з ними гратися. Це все говорить про те, що у групі царує любов і турбота.

Далі ми пішли на музичне заняття з нашими дітками. Там нас зустріла неймовірно талановита і креативна музичний керівник Суслова Наталія Валентинівна і веселий жовтогарячий півник (іграшка). Разом ми і співали, і танцювали, і сонечку промінчики вдягали. Діти і ми були радісні та щасливі! Після цього нас чекала прогулянка на вулиці і веселі розваги. До діток у гості приходили Зима і  біленький Сніговичок, просилися залишитися, але дітки вже зачекалися теплої Весни, тому всі весело, разом з батьками, піснями, танцями і змаганнями Зиму проводжали – красуню-Весну зустрічали!

Нас неймовірно вразило те, наскільки колектив я/с «Оленка» веселий, дружний і високопрофесійний! Це педагоги з великої букви!
Ми спокійні за своїх дітей, бо в садочку вони, як вдома.Низький уклін вам, наші любі вихователі!

Батьківський комітет групи «Курчатко».

Дякуємо за відгук!