Суботники пройшли, сміття залишилося

DSC_3623 DSC_36591 Травня і День Перемоги – «перші теплі» масові свята після набридлих холодів. У ці дні природа особливо вміло заманює до себе  весняним сонечком, ароматом квітучих дерев… На жаль, ми вносимо в цю весняну казку сумні корективи, захаращуючи цю красу сміттям. І навіть місяць суботників – квітень, коли городяни дружно прибирають місто – не скрізь виправив ситуацію. Найближча до двох свєтловських шкіл посадкова смуга навряд чи порадує тих, хто проходить повз. Залишилося неприбраним сміття і безпосередньо на  території навчальних закладів.

В основному, безлад спричинений славнозвісним омолодженням дерев, сліди від якого, як лишаї, купами неприбраних гілок розсипалися по всьому житломасиву.
Справедливості ради варто відмітити, що основна частина територій, по яких довелося прогулятися з фотоапаратом, виявилася прибраною під час «чистого квітня», газони підстрижені, бордюри повапновані, проте купи гілок та двометрові стовбури колишніх дерев  псують картину, зводячи нанівець всі старання комунальників та городян.

Також, незважаючи на те, що про проведення святкових заходів 9 Травня було відомо мінімум за місяць, влада Каховки обмежилася лише поверхневим наведенням ладу в місцях масового скупчення городян. Прибрано було лише незначну ділянку берега і набережної біля меморіалу “Вічний вогонь”. Причому, виглядало це так, нібито сміття просто перекинули через бетонну огорожу, додавши його до купи гілок від зрубаної раніше порослі. На цьому підготовчі роботи були завершені. Городяни відзначали, що сама набережна, як втім і сусідні з нею вулиці, залишилися до 9 Травня неприбраними.

Власна інформація.

Дякуємо за відгук!