Подвійне свято

Щороку весь християнський світ віддає шану Творцю за величний подвиг Ісуса Христа, Котрий помер за гріхи всіх людей і воскрес для нашого виправдання. Цю визначну подію ми називаємо Великоднем або Паскою. За збігом обставин у цьому році до радості Христового Воскресіння мешканцям вулиці Будьонного смт.Любимівка додалась ще й земна радість: у кожній оселі з’явилась вода, якої вкрай бракувало протягом десятиліть, або ж вона з’являлась з великими перервами, особливо в весняно-літній період.

А, як відомо, вода на Херсонщині є джерелом життя. Тому відкриття нового водопроводу, яке відбулось напередодні свята –  30 квітня – ми вважаємо святом доброї надії на багатий урожай.
«Включення крану» на нашій вулиці в умовах економічного колапсу, фінансової кризи і війни, в яких знаходиться зараз Україна, не було простою і легкою справою. Цьому передувала добра воля, вірні серця, чиста совість і звитяга багатьох людей, які мають відношення до цієї події.
Перша і найбільша наша подяка – Любимівському селищному голові Коновалову Сергію Васильовичу, керівнику нового покоління, вірному своєму слову, мудрій і порядній людині.

До речі, на високу і відповідальну посаду голови він був обраний громадою восени минулого року.
В своєму інтерв’ю газеті « Каховська зоря» 26 листопада 2015 року своїми першими кроками на посаді він назвав необхідність заміни старої системи водопостачання в Любимівці: «…заменить устаревший водопровод, хотя бы по одной улице в год. К примеру, по улице Буденного и Молодежной инфраструктуру нужно было сменить еще вчера, с этого и начнем». Як голова сказав, так і розпочав. Сьогодні вулиця Будьонного – з новою трубою і з новою водою. Так тримати, Сергію Васильовичу! Щастя, успіхів, всілякого добра в нелегкій праці, яку Вам довірили люди.
Слід висловити глибоку подяку працівникам селищної ради: економістам, фінансистам, які потурбувалися про бюджет і кошторис для здійснення необхідних робіт. Успіхів і натхнення в праці, дбайте про людей і про власне добре ім’я за прикладом нашого голови.

Особлива сердечна подяка мешканців вулиці – керівництву та співробітникам ПП «Спецпроект», які добросовісно, швидко та якісно виконали завдання по забезпеченню водопостачання. Миру, спокою, радості вам і вашим близьким, подальших успіхів у праці.
Життя в Любимівці продовжується, і люди бажають здійснення мрій, одна з яких вже стала реальністю. Сподіваємось, що справдяться й інші. Можливо, незабаром побачимо на своїй вулиці тверде покриття замість бездоріжжя в негоду, а можливо, – й ліхтарі освітлення на стовпах. Скажете, це справа майбутнього? Напевно, так. Але з огляду на голову, який вміє тримати слово і цінує людей, – не така вже й безнадійна.

Підписали 24 з 25 господарів помешкань вулиці Будьонного смт. Любимівка.

Дякуємо за відгук!