Світ цікавого, казкового, незвичайного

Швидко плине час… Прийшло літо, а разом із ним довгожданні канікули. Знову в Червоноперекопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, як і в інших навчальних закладах району, 30 травня гостинно відкрив двері пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Мадагаскар».
Наш табір отримав цю назву не випадково. Адже табір – це новий світ дитини, світ цікавого, казкового, незвичайного, це сфера активного відпочинку, розваг, свободи вибору, набуття нового життєвого досвіду. Тут немає переможців і переможених.

Чітка та злагоджена робота адміністрації школи, учителів, працівників їдальні, технічних працівників робить незабутнім і корисним відпочинок для 50 учнів протягом 14 днів.
Розпочав свою роботу табір святковою урочистою лінійкою. Лунали пісні, звучали вірші про табір, літо, чудові канікули. День захисту дітей промайнув у цікавій, веселій атмосфері. Було проведено чудове свято в будинку культури. Діти із захопленням переглянули вистави, співали та танцювали під веселу музику. Так почалося насичене подіями, розвагами життя табору…

Надовго запам’ятається дітям поїздка до історико-краєзнавчого комплексу «Зелені хутори Таврії», тому що відпочинок на природі разом з друзями проходить швидко, весело та цікаво. А так відпочивати дуже приємно. За екскурсію діти щиро вдячні Дроздіку Сергію Миколайовичу. Саме він подарував можливість учням познайомитися з цікавими місцями Херсонщини.

Дні, проведені в таборі “Мадагаскар”, це чудові, теплі і сонячні,  овіяні легеньким вітерцем, зволожені краплями теплого дощу, насичені дитячими усмішками та сміхом, незабутні дні з цікавими іграми, конкурсами, змаганнями.

О.Шанюкевич, диретор табору «Мадагаскар».

Дякуємо за відгук!